Gürsöz Metal - Kocaeli
grsz metal
grsz metal
 

Gürsöz Metal olarak 2006 yılından bu yana Kocaeli başta olmak üzere çevre illerde illerde çelik çatı sistemleri, ferforje korkuluk sistemleri, çelik merdiven, kapı, balkon korkulukları, bahçe kapıları, pencere korkulukları, alüminyum küpeşte sistemleri imalat ve montaj işleri yapmaktayız.

Gürsöz Metal olarak tüm çalışmalarımızda kalitenin sürekliliği amaçlanmıştır.  Kurulduğumuz yıllardan bu yana kendimizi ve kadromuzu sürekli geliştirerek sektörde kalıcığımızı sağladık. Her geçen gün genişlettiğimiz ve geliştirdiğimiz ürün yelpazemiz ile müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve istekleri her zaman ana ilkemiz olmuştur.

Demir doğrama atölyemizde işinin ehli olan demir doğrama ustalarımız ve tasarım uzmanlarımızın ortak çalışmaları ile mükemmel tasarımlarda demir doğrama işleri çıkarıyoruz. Ne kadar kaliteli iş yaptığımızı referanslarımıza bakarak anlayabilirsiniz...

demir doğrama

demir kapı     ferforje     demir merdiven     çatı iskeleti     sundurma
DEMİR KAPI
FERFORJE
DEMİR MERDİVEN
ÇATI İSKELETİ
SUNDURMA
Ev, iş veya herhangi bir alanda güvenliğinizi sağlayarak modern bir görünüm katar. Kapı yapılacak alana çevredeki diğer etkenleride göz önünde bulundurarak ortama uygun bir model seçimindede yetkili elemanlar yardımcı olacaktır.

Ferforje; demir süs, ferforje süs,süs ferforje olarakta adlandırılabilir. 
Ferforje tasarlanan çalışmalarda yapılan işin vazgeçilmez bir parçadır. Bizde ferforje alanında ustalığımızı sonuna kadar konuşturuyoruz.

Demir merdiven sistemleri iç mekan ve dış mekan olarak iki türde uygulanmaktadır. Ferforje parmaklıklar, korkuluklarla tamamlanarak hem sağlam hemde estetik bir görünüm kazandırır. Demir merdiven yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Demir teras sisteminin birçok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle sağlamlık ve güvenlik açısından en iyisidir. Bir diğer özelliği ise taşınabilir bir sistem olmasıdır. Terasta uygulanan demir çatı sistemi istenildiğinde alanı yükseltilebilir veya düşürülebilir.
Sundurma, bir kapı veya herhangi bir geçitin dış girişine çatı olacak biçimde, girişi yağmur, güneş vb. etmanlerden korumak amacıyla arkası duvara verilen yapıdır. Firmamızda istenilen mekana ve istenilen ölçülerde sundurma hizmeti vermekteyiz.

gürsöz metal UYGULAMA RESİMLERİMİZ UYGULAMA RESİMLERİMİZ UYGULAMA RESİMLERİMİZ UYGULAMA RESİMLERİMİZ UYGULAMA RESİMLERİMİZ UYGULAMA RESİMLERİMİZ UYGULAMA RESİMLERİMİZ UYGULAMA RESİMLERİMİZ UYGULAMA RESİMLERİMİZ UYGULAMA RESİMLERİMİZUYGULAMA RESİMLERİMİZ UYGULAMA RESİMLERİMİZ
Gürsöz Metal - Kocaeli   Copyright © 2013
Designed By Konakweb.com