Gürsöz Metal - Kocaeli
grsz metal
grsz metal
 
Gürsöz Metal - Hizmetlerimiz
demir doğrama   demir kapı   ferforje

DEMİR DOĞRAMA

DEMİR KAPI

FERFORJE

Gürsöz Metal olarak atölyemizde demir doğrama alanında yıllardır binden fazla farklı ürün tasarladık.
Bizimle çalışan tüm firmalar ve şahıslar sadece işimizi değil aynı zamanda güvenimizi kalitemizi de yanlarında bırakıyoruz.

 
Ev, iş veya herhangi bir alanda güvenliğinizi sağlayarak modern bir görünüm katar.
Kapı yapılacak alana çevredeki diğer etkenleride göz önünde bulundurarak ortama uygun bir model seçimindede yetkili elemanlar yardımcı olacaktır. Gürsöz Metal demir kapı ustasıdır.
 

Ferforje; demir süs, ferforje süs,süs ferforje olarakta adlandırılabilir. 

Ferforje tasarlanan çalışmalarda yapılan işin vazgeçilmez bir parçadır. Bizde ferforje alanında ustalığımızı sonuna kadar konuşturuyoruz.

demir merdiven   çatı iskeleti   sundurma

DEMİR MERDİVEN

ÇATI İSKELETİ

SUNDURMA

Demir merdiven sistemleri iç mekan ve dış mekan olarak iki türde uygulanmaktadır. Ferforje parmaklıklar, korkuluklarla tamamlanarak hem sağlam hemde estetik bir görünüm kazandırır. Demir merdiven yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
 
Demir teras sisteminin birçok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle sağlamlık ve güvenlik açısından en iyisidir. Bir diğer özelliği ise taşınabilir bir sistem olmasıdır. Terasta uygulanan demir çatı sistemi istenildiğinde alanı yükseltilebilir veya düşürülebilir.
 

Sundurma, bir kapı veya herhangi bir geçitin dış girişine çatı olacak biçimde, girişi yağmur, güneş vb. etmanlerden korumak amacıyla arkası duvara verilen yapıdır. Firmamızda istenilen mekana ve istenilen ölçülerde sundurma hizmeti vermekteyiz.

Gürsöz Metal - Kocaeli   Copyright © 2013
Designed By Konakweb.com